Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel

szafa-olafa.pl - będzie nowy dom

offline szafa-olafa blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: Z34
4280 odwiedzin | wpisów: 2, komentarzy: 9, obserwuje: 1

a to opis tej działki

autor: szafa-olafa blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

cena dobra bo 75 000, okolica też dobra, ale ubojnia drobiu nie przekonuje ;-)

do tego media na granicy działki i wydane warunki zabudowy ;-)

ładne działki budowlane niedaleko Gdańska / bardzo dobry dojazd/ pięknie położone na skraju lasu. Działki przazanaczone pod budownictwo jednorodzinne , na terenie o gruncie I kategorii , w pięknym otoczeniu łąk i lasów , a jednocześnie blisko drogi Gdańsk -Żukowo.Dojazd we wsi Niestępowo w kierunku Przyjażni , drogą brukowana .Działki leżą na wydzielonym terenie / wjazd przez szlaban/ ,przeznaczonym pod budowe domów jednorodzinnych z wyznaczona droga pośrodku , przewidziany plac zabaw , teren rekreacyjny z kortem tenisowymi. Wokól łaki , piekny las i cisza .Mamy w oferci 6 dzałek , można wybrać najlepiej położona dla siebie.Woda na działce , gaz w drodze , siła i prąd przy działkach.Bardzo dobry dojazd do samej działki. Blisko do Żukowa , do Gdańska / dwie drogi/ , blisko do obwodnicy Polecam ładne działiki przygotowane pod budowe z Warunkami Zabudowy , malownicze pod lasem , bardzo blisko Gdańska ..

 

szukamy dalej :)

Komentarze (8)
autor: roleks   dodano: 2014-03-19 | 10:24:04
Trzymamy kciuki za owocne poszukiwania :)
autor: wymarzonyas   dodano: 2014-03-19 | 11:53:19
powodzenia;-)
autor: svendom   dodano: 2014-03-19 | 11:56:58
jesli moge cos polecic - zanim kupicie sprawdzicie wszystkie media - nie w biurze nieruchoosci - ale u dostawcow poszczegolnych mediow. moze sie okazac ze taki gaz w drodze nie oznacza ze wystarczy pol roku i 1500 zl za przylacze i po sprawie. znam to z doswiadczenia ze bliskosc mediow / lub w drodze to gwarancja szybkiego podlaczenia.
Odpowiedź do svendom
autor: szafa-olafa   dodano: 2014-03-20 | 09:18:00
w sumie myśleliśmy, aby sprawdzić na papierach kwestie przyłączy - ale nie ukrywam, że jesteśmy zieloni (jak chyba każdy kto 1 raz zabiera się za budowę) czyli polcasz sprawdzić możliwości poszczególnych przyłączy u danych dostawców? nie sugerować się samymi papierami/mapkami?
Odpowiedź do szafa-olafa
autor: svendom   dodano: 2014-03-20 | 10:00:54
tak na szybkiego i ogolnie:) - jesli nie macie zalatwcie mapke do celow informacyjnych w starsotwie - tam zoabczycie gdzie sa media - z ta mapka idzie do zakladu energetycznego do dzialu przylaczen i sprobujcie sie dowiedziec czy przylaczenie takiej dzialki to prosta sprawa czy trudna (wiem ze czesto wam dokladnie nie pwoeidza ale zawsze cos moga zasugerowac) - gaz - to samo zapytajcie w dziale przylaczen co i jak
autor: svendom   dodano: 2014-03-19 | 11:57:55
ups. maly blad- mialem na mysli ze taka bliskosc to NIE jest gwarancja szybkiego podlaczenia.
autor: madic27   dodano: 2014-03-19 | 13:20:25
powodzenia życze...
autor: svendom   dodano: 2014-03-20 | 10:01:57
a i jeszcze wazna sprawa - jesli dzialka jest przy drodze publicznej sprawdzice czy na mapce jest zaznaczony zjazd. jesli droga wewnetrzna tematu nie ma
Starszy wpis »